Description
This product is a horizontal cable manager, providing a solution for cable management in a U-shaped configuration.
APC Easy Rack Horizontal Cable Manager 1U (APC, nan)
Disponible (Expédition Directe Distributeur)
This product is a horizontal cable manager, providing a solution for cable management in a U-shaped configuration.

| Caractéristiques | |
|---|---|
| Type | Panneau de gestion de câbles |
| Couleur du produit | Noir |
| Capacité du rack | 1U |
| Compatibilité | APC Easy Rack |
| Poids et dimensions | |
| Taille (impériale) | 48,3 cm (19") |
| Largeur | 483 mm |
| Hauteur | 45 mm |
| Poids | 1 kg |
Avis
Il n’y a pas encore d’avis.