Description
This product is a rack-mounted LCD console with KVM functionality.
APC 17p Rack LCD Console with Integrated 16 Port Analog KVM Switch… (APC, Matériel Informatique)
Disponible (Expédition Directe Distributeur)




| Écran | |
|---|---|
| Taille de l'écran | 43,2 cm (17") |
| Écran | LCD |
| Connectivité | |
| Ports E/S | IEC-320 C14 |
| Interface | USB |
| Clavier | |
| Touchpad intégré | Oui |
| Certificat | |
| Certification | cUL Listed, C-tick, CCC, CE, EN 60950, FCC 15 A, GOST,IEC 60950, UL Listed, VDE, RoHS, China RoHS |
| Conditions environnementales | |
| Température d'opération | 0 – 40 °C |
| Autres caractéristiques | |
| Dimensions (LxPxH) | 483 x 711 x 43 mm |
| Poids et dimensions | |
| Poids | 14 kg |
Avis
Il n’y a pas encore d’avis.