Description
This product is a rack for mounting equipment, featuring 4 brackets and a roof cast system for easy placement.
APC Easy Rack 42Ux800x1000 with Roof castors feet and 4Brackets No Side pan…
Disponible (Expédition Directe Distributeur)
This product is a rack for mounting equipment, featuring 4 brackets and a roof cast system for easy placement.



| Caractéristiques | |
|---|---|
| Capacité du rack | 42U |
| Type | Rack autonome |
| Couleur du produit | Noir |
| Panneaux latéraux fournis | Non |
| Roues castor | Oui |
| Poids et dimensions | |
| Largeur | 800 mm |
| Profondeur | 1000 mm |
| Hauteur | 1991 mm |
| Poids | 104,4 kg |
Avis
Il n’y a pas encore d’avis.